top of page

Group

Public·11 members

NAJLEPSZY OPTYMALIZATOR WINDOWS DO GIERZ moich testów wynika, że najlepszym antywirusem do grania na PC jest Norton. Zapewnia on wyjątkową ochronę i zwiększa wydajność twojego komputera, umożliwiając nieprzerwane granie o wysokiej wydajności. Norton zwiększa wydajność twojego procesora w trakcie gry, zapewniając ci bardziej responsywną rozgrywkę z mniejszym opóźnieniem. Norton posiada też konkretne profile do gier, które automatycznie dostosowują ustawienia w celu uzyskania optymalnej wydajności, w zależności od tego, w jaką grę grasz.
NAJLEPSZY OPTYMALIZATOR WINDOWS DO GIERW tym celu do naszej redakcji został dostarczony supermocny, 17-calowy laptop Legion Y740 od firmy Lenowo. Jest to typowo gamingowy sprzęt, który wyposażony jest w jedne z najlepszych podzespołów dostępnych na rynku. Na jego pokładzie znajdziemy kartę graficzną nVidia GeForce RTX 2060 z 6 GB pamięci, procesor intel Core i7-8750H oraz 16 GB pamięci RAM DDR 4. Warto dodać, ze mamy tu kapitalnie podświetlaną klawiaturę z oprogramowaniem Corsair iCUE RGB. Wbudowana pamieć na dysku SSD wynosi 500GB, a do dyspozycji użytkownika zostaje 411 GB, wiec kilka gier z abonamentu Xbox Game Pass Ultimate udało nam się pobrać.


Microsoft Windows 11 zadebiutował w finalnej formie 5 października, a od tamtej pory pojawiło się przynajmniej kilka większych aktualizacji, które naprawiły najpoważniejsze błędy, wynikające z wprowadzenia do komputerów nowego systemu operacyjnego. Windows 11 promowany jest przede wszystkim jako najlepszy system dla graczy. Nasze testy wydajności potwierdziły, że przynajmniej część gier może liczyć na darmowy wzrost liczby klatek na sekundę, co bez wątpienia jest dużym atutem Windowsa 11. Proces aktualizacji obecnych komputerów PC dopiero niedawno się rozpoczął, wobec czego coraz więcej urządzeń może już bez problemu pracować pod kontrolą nowego systemu operacyjnego.


Dell S3220DGF to najlepszy monitor do gier dla większości. Na początek oferuje szybką częstotliwość odświeżania, krótki czas reakcji oraz FreeSync 2 HDR do walki z rozrywaniem ekranu zarówno w przypadku treści standardowej, jak i HDR . Co więcej, ten 32-calowy monitor oferuje mnóstwo pionowego ekranu bez potrzeby przewijania i rozdzielczości 1440p, która jest obecnie najlepszym punktem między jakością obrazu a wydajnością w grach. Jego krzywa 1800R również dobrze nadaje się do zanurzenia, a oprócz gier stwierdziliśmy, że jest to również świetny monitor do ogólnej wydajności i wszystkiego pomiędzy.


Razer Raptor 27 to najlepszy monitor do gier dla częstotliwości odświeżania 144 Hz. Każdy gracz, którego znasz, będzie zazdrosny dzięki dodatkom premium, takim jak podstawka RGB, płaskie zielone kable do zarządzania kablami i godna ślinienia jakość wykonania. Ponadto wyświetlanie HDR jest jednym z najlepszych, jakie widzieliśmy w panelu podświetlanym krawędziowo.


LG 27GN950-B to najlepszy monitor do gier 4K, który zapewnia ostre, wysokiej jakości wrażenia w grach. Ten ekran osiągnął jedne z najlepszych wyników opóźnienia wejścia, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, z wartościami czasu odpowiedzi spadającymi zgodnie z innymi monitorami 144 Hz. Jeśli masz wystarczająco mocną kartę graficzną, aby obsługiwać wysoką liczbę klatek na sekundę w 4K, ten monitor nie będzie miał problemu z nadążaniem.


Jeśli szukasz niedrogiego monitora, z którym możesz od razu zacząć grać od razu po wyjęciu z pudełka, Acer XFA240 jest dla Ciebie. Jest to najmniejszy monitor na naszej liście najlepszych monitorów do gier o przekątnej 24 cali, ale zapewnia kolory zgodne z projektem twórcy, a także Adaptive-Sync z kartami graficznymi Nvidia i AMD.


Przegląd i porównanie najlepszych narzędzi do czyszczenia komputera z funkcjami i cenami. Wybierz najlepszy optymalizator komputera z tej listy, aby dostroić swój komputer w celu zwiększenia wydajności: 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page